Parador Campestre Y Turistico La Bendicion
Parador Campestre Y Turistico La Bendicion Cali appartement is gelegen op amper 650 meter afstand van Tres Cruces-heuvel en 3 km verwijderd van de La Ermita kerk.
Het appartement is op 2 km afstand van de El Gato del Río te vinden. De Boulevard Del Río ligt binnen 10 minuten met de auto vanaf dit appartement.
Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement is uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. De accommodatie omvat een terras, daar kunnen de gasten even tot rust komen.
- Luchthavens
- Cali Luchthaven27 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement?
Gasten van Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Tres Cruces-heuvel, op loopafstand van 8 minuten hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Boulevard Del Río (3 km) en de La Ermita kerk (3,1 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement?
Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Parador Campestre Y Turistico La Bendicion appartement verblijven.